"Φωτογραφικό Ταξίδι"

Ελληνική Λέσχη Φωτογραφίας


Τό Σάββατο 8 Μαίου 2010,στην εκκλησία τού Αγίου Γεωργίου στην Οία της Σαντορίνης,τελέσθηκε ο γάμος τού γιού μου Στέλιου και της κόρης μου πλέον Μαρίας.
Θά ήθελα λοιπόν,να ευχαριστήσω μέσα από την καρδιά μου,τούς εκλεκτούς ΦΙΛΟΥΣ τού Φωτογραφικού Ταξιδίου,πού μάς τίμησαν με την συμμετοχή τους,ιδιαίτερα δε,με την παρουσία τους στό νησί,και έδωσαν τόση χαρά,τόσο σε εμένα και την σύζηγο μου Μαρία,όσο και στα παιδιά μου.
ΦΙΛΟΙ μου,
Γιάννη Πράππα,Πένυ Γιαννάκου,Ευτυχία,Μύρωνα Βασιλακάκη,Δημήτρη Φιλελέ,Δημήτρη Γιασιά,Αντώνη Κύρου,Λευτέρη Περογαμβράκη,Γιώργο Νταγιαντά(Αροδαμός),Μανόλη Δηλαβεράκη και Ηλία Ξανθάκη,
Σας Ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας!!!!!


Σημείωση: Παράκληση,
τυχόν φωτογραφίες πού βγάλατε,πρίν και μετά τό μυστήριο,θα παρακαλούσα,να τίς επικολλήσετε σε αυτήν την συζήτηση τού Φόρουμ!

Προβολές: 1283

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Να τους χαίρεστε !!
Να σας ζησουν,ευτυχισμενοι,να τους καμαρώνετε.Νοερα ειμασταν μαζι σας.Ευχαριστουμε γιά την φιλοξενία
τού Νίκου,καί ελπιζουμε νά τά πουμε καί από κοντά.Πολλά φιλιά σέ ολους σας.
ΓΙΩΡΓΟΣ -ΑΓΛΑΙΑ-ΝΙΚΟΣ
Ευχές κι από μένα για μια όμορφη ζωή, να ζήσουν και να ευτυχίσουν, και ό,τι καλύτερο στην ζωή τους !
Γιώργο μου πολύ θα ήθελα να είμαστε εκεί με τη Λουκία μου, αλλά ήταν ακατόρθωτο! Σου ευχόμαστε να χαίρεσαι τα παιδιά σου, να τα βλέπεις αγαπημένα και δημιουργικά στη ζωή τους! Οι γάμοι στη Σαντορίνη στεριώνουν. Άκου κι εμένα τον ομοιοπαθή!!!!!!!! Να είστε όλοι σας πάντα χαρούμενοι κι ευτυχισμένοι!!!!!!!
Να σας ζήσουν τα παιδιά να είναι πάντα ευτυχισμένα!Να τα χαίρεστε Γιώργο!
Ξενοφώντα,
σε ευχαριστούμε πάρα πολύ,για τίς ευχές σου!

Μικρώνης Ξενοφώντας είπε:
ΓΙΩΡΓΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ !!!!!
Χρηστάκο,
σε ευχαριστούμε πάρα πολύ,για τίς ευχές σου!Και στών παιδιών σου,με τό καλό!

Χρήστος Παπαδόπουλος είπε:
Γιώργο να χαίρεστε τα παιδιά σας..., να είναι πάντα ευτυχισμένα!!
Αντε και παππούς τώρα!! :)
Χρήστο,
σε ευχαριστούμε πάρα πολύ,για τίς ευχές σου!

P Chris είπε:
Να σας ζήσουν τα παιδιά να είναι πάντα ευτυχισμένα!Να τα χαίρεστε Γιώργο!
Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ,Μάκη μου!

Μάκης Λούντζης είπε:
Εύχομαι "βίον ανθόσπαρτον"!!!!!!!

Πάντα ευτυχισμένοι!
Χίλια ευχαριστούμε,Φίλε μου Βασίλη!

Bασίλης Χατζηπαναγιώτου είπε:
Γιώργο μου πολύ θα ήθελα να είμαστε εκεί με τη Λουκία μου, αλλά ήταν ακατόρθωτο! Σου ευχόμαστε να χαίρεσαι τα παιδιά σου, να τα βλέπεις αγαπημένα και δημιουργικά στη ζωή τους! Οι γάμοι στη Σαντορίνη στεριώνουν. Άκου κι εμένα τον ομοιοπαθή!!!!!!!! Να είστε όλοι σας πάντα χαρούμενοι κι ευτυχισμένοι!!!!!!!
Νάσαι καλά,Φίλε Δημήτρη.Σε ευχαριστούμε πολύ!

DG (Δημήτρης) είπε:
Ευχές κι από μένα για μια όμορφη ζωή, να ζήσουν και να ευτυχίσουν, και ό,τι καλύτερο στην ζωή τους !
Σε ευχαριστούμε Κουμπάρε μου!Μά,πιό πολύ ευχαριστούμε τόν φιλιότσο μου,τον Νικόλα,πού μας τίμησε με την παρουσία του.Και στα δικά του,λοιπόν,και να τόν χαιρόμαστε γιατί είναι υπέροχος άνθρωπος.

Giorgos Trevlakis είπε:
Να σας ζησουν,ευτυχισμενοι,να τους καμαρώνετε.Νοερα ειμασταν μαζι σας.Ευχαριστουμε γιά την φιλοξενία
τού Νίκου,καί ελπιζουμε νά τά πουμε καί από κοντά.Πολλά φιλιά σέ ολους σας.
ΓΙΩΡΓΟΣ -ΑΓΛΑΙΑ-ΝΙΚΟΣ

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Χορηγοί

ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΣΤΕΛΛΟΥΜΕ ΣΕ
ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Τηλ. 2321085880
PhotoSTAR.gr


ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ

Γυναικεία - Ανδρικά Υποδήματα

tsoumpas.gr

Γενέθλια

Δεν υπάρχουν γενέθλια σήμερα

© 2024   Created by G.D.Christoloukas.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης