"Φωτογραφικό Ταξίδι"

Ελληνική Λέσχη Φωτογραφίας

Οι συζητήσεις του/της Giorgos Tsoumpas Photography (972)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (112) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Θεωρώ ότι με κάλυψε πλήρως ο Δημήτρης. Κωστή μου,η πρόοδος σου είναι θεαματική.Θυμάμ…"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Αυγ 27, 2013 στον/στην "Δημοφιλέστερες φωτογραφίες"

28 Σεπ 2, 2013
Απάντηση από τον/την ΒΑΣΙΛΗΣ . Λ

"Φίλε Κώστα, προσπάθησε ακόμη περισσότερο και κύρια τα νεταρίσματα σου. Είμαι βέβαιος…"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Αυγ 27, 2013 στον/στην "Δημοφιλέστερες φωτογραφίες"

28 Σεπ 2, 2013
Απάντηση από τον/την ΒΑΣΙΛΗΣ . Λ

"Καλά..τώρα το λές ρε Αχιλλέα? Και πήγα και πήρα πρίν 1 εβδομάδα το 32αρι και σε 739…"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Νοέ 11, 2012 στον/στην ΑΓΓΕΛΙΕΣ - Αγορές, Πωλήσεις Φωτογραφικών ειδών

186 Δεκ 25, 2019
Απάντηση από τον/την Peny Giannakou

"Ένα έχω να πώ: Η γνώμη και κρίση του εκάστοτε κριτή,είναι σε εμένα και σε όλους τους…"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Ιουλ 5, 2012 στον/στην Οι 10 καλύτερες φωτογραφίες της εβδομάδας!

13 Ιουλ 22, 2012

"Ψάχνω μεταχειρισμένο αλλά σε αρίστη κατάσταση με το κουτί του τον φακό CANON EF 8-15…"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Μάι 23, 2012 στον/στην ΑΓΓΕΛΙΕΣ - Αγορές, Πωλήσεις Φωτογραφικών ειδών

186 Δεκ 25, 2019
Απάντηση από τον/την Peny Giannakou

"Καταρχάς συμφωνώ απόλυτα μαζί σας. Όντως οι σχολιασμοί θα πρέπει να είναι ουσιαστικό…"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Ιουλ 14, 2011 στον/στην Ένα μικρό παράπονο σχετικά με το φωτογραφικό ταξίδι!!!!!

36 Νοέ 11, 2012
Απάντηση από τον/την Σωτήρης Γκουγκούσης

"Ζήτηση φωτογραφίας Από: Έχει ελεγχθεί το DomainKeys του αποστολέα αυτού"ilias niko…"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Απρ 16, 2011 στον/στην Ζήτηση φωτογραφιών από τούς δημιουργούς τους

1 Απρ 16, 2011
Απάντηση από τον/την Giorgos Tsoumpas Photography

"Αυτός την μπούκα του..... και αυτή..... μες την τρελλλλή χαρά!"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Μαρ 25, 2011 στον/στην Εδώ γελάμε!

42 Φεβ 16, 2013
Απάντηση από τον/την ΔΗΜΗΤΡΗΣ

"Είναι τρομερό! Είναι σκέτη φρίκη.Προσωπικά σε ευχαριστώ γιαυτήν την ανάρτηση Παναγιώ…"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Μαρ 1, 2011 στον/στην Η καλύτερη φωτογραφία

14 Οκτ 14, 2011
Απάντηση από τον/την Αργυρίου Χρήστος

"                                                                         "

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Φεβ 18, 2011 στον/στην "Κοπή πίτας 2011 του "Φ.Τ" στό Ηράκλειο"

15 Φεβ 21, 2011
Απάντηση από τον/την ΦΘΕΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

RSS

Χορηγοί

ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΣΤΕΛΛΟΥΜΕ ΣΕ
ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Τηλ. 2321085880
PhotoSTAR.gr


ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ

Γυναικεία - Ανδρικά Υποδήματα

tsoumpas.gr

Γενέθλια

Δεν υπάρχουν γενέθλια σήμερα

© 2024   Created by G.D.Christoloukas.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης