"Φωτογραφικό Ταξίδι"

Ελληνική Λέσχη Φωτογραφίας

Οι συζητήσεις του/της Antonis Androulakis (35)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (19) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Το βίντεο και εμένα στην 50D δεν με ενδιαφέρει.  αρα τίποτα το σπουδαίο. Για την 50D…"

Ο/Η Antonis Androulakis απάντησε στις Νοέ 27, 2011 στον/στην "Magic Lantern" custom firmware για CANON

2 Νοέ 27, 2011
Απάντηση από τον/την Antonis Androulakis

"αρκετές φωτογραφίες απο αυτές που ανεβαίνουν τα έχουν ήδη αποθηκευμένα πάνω τους. μπ…"

Ο/Η Antonis Androulakis απάντησε στις Νοέ 11, 2011 στον/στην Πρέπει να δημοσιεύονται τα χαρακτηριστικά της φωτογραφίας όπως φωτογραφική μηχανή, φακός, διάφραγμα, τχύτητα διαφράγματος;

2 Νοέ 13, 2011
Απάντηση από τον/την ΒΑΣΙΛΗΣ . Λ

"και εμένα θα με ενδιέφερε το θέμα ! κυρίως να μου λένε τι και πώς να κάνω κάτι ! ή τ…"

Ο/Η Antonis Androulakis απάντησε στις Νοέ 7, 2011 στον/στην Θέλετε διορθώσεις στις φωτογραφίες σας;

31 Μαρ 2, 2015

"Νομίζω υπήρχε και ενότητα για πιο ... πολύ κριτική. Απο την άλλη εαν μια φωτογραφία…"

Ο/Η Antonis Androulakis απάντησε στις Ιουλ 14, 2011 στον/στην Ένα μικρό παράπονο σχετικά με το φωτογραφικό ταξίδι!!!!!

36 Νοέ 11, 2012
Απάντηση από τον/την Σωτήρης Γκουγκούσης

"ωπ το ξέχασα.  μου το έβγαλε σε άλλο χαρτί απο οτι του είπα είναι λεπτό και δεν νομι…"

Ο/Η Antonis Androulakis απάντησε στις Ιουλ 2, 2011 στον/στην Εκτύπωση Πανοραμικής φωτογραφίας.

3 Ιουλ 2, 2011
Απάντηση από τον/την Antonis Androulakis

"την πήγα σε ένα κατάστημα και του είπα να μου την τυπώσει με μήκος 60cm και ύψος ότι…"

Ο/Η Antonis Androulakis απάντησε στις Αυγ 20, 2010 στον/στην Εκτύπωση Πανοραμικής φωτογραφίας.

3 Ιουλ 2, 2011
Απάντηση από τον/την Antonis Androulakis

"Να τους χαίρεστε !!"

Ο/Η Antonis Androulakis απάντησε στις Μάι 13, 2010 στον/στην Γάμος στην Οία Σαντορίνης-Σάββατο 8 Μαίου 2010

67 Μάι 30, 2010
Απάντηση από τον/την Γιάννης Παπαδημητρίου

"εγώ πήρα πριν κανα χρόνο το spyder 2 pro. κάνει δουλειά κατ' όπως δείχνει το αποτέλε…"

Ο/Η Antonis Androulakis απάντησε στις Φεβ 24, 2010 στον/στην Calibrating και άλλα.

3 Φεβ 25, 2010
Απάντηση από τον/την Κανδυλάκης Γιάννης

"Ξέρει κανείς εαν στο ΟΑΚΑ επιτρέπεται η φωτογράφηση εγκαταστάσεων (εξωτερικά) ; εαν…"

Ο/Η Antonis Androulakis απάντησε στις Φεβ 17, 2010 στον/στην Απαγορεύσεις Φωτογράφησης (γενικά)

26 Σεπ 10, 2016
Απάντηση από τον/την Μιχάλης Καλαφατάς

"ΟΚ θα το δοκιμάσω και θα ενημερώσω για το αποτέλεσμα. Ευχαριστώ πολύ!!"

Ο/Η Antonis Androulakis απάντησε στις Ιαν 13, 2010 στον/στην Σχετικά με την εστίαση

2 Ιαν 13, 2010
Απάντηση από τον/την Antonis Androulakis

RSS

Χορηγοί

ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΣΤΕΛΛΟΥΜΕ ΣΕ
ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Τηλ. 2321085880
PhotoSTAR.gr


ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ

Γυναικεία - Ανδρικά Υποδήματα

tsoumpas.gr

Γενέθλια

Δεν υπάρχουν γενέθλια σήμερα

© 2024   Created by G.D.Christoloukas.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης