"Φωτογραφικό Ταξίδι"

Ελληνική Λέσχη Φωτογραφίας

Άν μπορεί κάποιος να μου διευκρινίσει με ποιόν τρόπο και με ποιά κριτήρια γίνεται η επιλογή των δημοφιλέστερων φωτογραφιών κάθε ημέρας και αν μπορώ να συμμετέχω κι εγώ σ'αυτή την διαδικασία κατανοώντας,φυσικά,ότι δεν μπορώ να ψηφίζω την δική μου ανάρτηση.

Προβολές: 896

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Οι διαχειριστές του Φ.Τ φίλοι μου δεν είναι κριτικοί φωτογραφίας..

Η εμπειρία τους πηγάζει απο τα πολλά χρόνια ενασχόλησης και μόνο απο αυτό..

οπότε και η κρίση τους υποκειμενική, και καθαρά προσωπική..

όταν ξεκίνησε αυτή διαδικασία είχα τους ενδοιασμούς μου ακριβώς γι' αυτό το θέμα..

ήμουν σίγουρος ότι στη πορεία θα υπήρχαν αντιδράσεις και φυσικά αμφισβητήσεις της όλης διαδικασίας..

γι αυτό και οι διαχειριστές στην αρχή δεν έκριναν

είχε σταλεί μήνυμα σε όλα τα μέλη και όσοι δέχθηκαν να συμμετέχουν, με τη σειρά έκριναν αυτοί

μετά απο λίγες εβδομάδες όμως άρχισαν οι αποχωρήσεις ( ή αδυναμία για διάφορους λόγους ) των μελών μέχρι που έφυγαν όλοι

το θέμα που ετέθη στη διαχείριση για συζήτηση ήταν : Σταματάμε ...ή συνεχίζουμε εμείς ? ( με ότι αυτό συνεπάγετο )

συνεχίσαμε εμείς .. με τις απλές γνώσεις που έχουμε και κρίνοντας τους φίλους ( φίλε Κώστα ) ποιο αυστηρά απο τους άγνωστους..

Γνωρίζω ότι αυτές οι διαδικασίες ( των επιλεγμένων φωτο ) είναι εστίες έριδων και αντιπαλότητας και αυτό ήθελα να αποφευχθεί

Δυστυχώς επαληθεύτηκα..

όμως θέλω να σας διαβεβαιώσω ότι τουλάχιστον εδώ η επιλογή δε γίνεται με βάση το βαθμό γνωριμίας μας

αυτά...

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Χορηγοί

ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΣΤΕΛΛΟΥΜΕ ΣΕ
ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Τηλ. 2321085880
PhotoSTAR.gr


ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ

Γυναικεία - Ανδρικά Υποδήματα

tsoumpas.gr

Γενέθλια

Δεν υπάρχουν γενέθλια σήμερα

© 2024   Created by G.D.Christoloukas.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης