"Φωτογραφικό Ταξίδι"

Ελληνική Λέσχη Φωτογραφίας

Οι συζητήσεις του/της Giorgos Tsoumpas Photography (972)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (112) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Σε ευχαριστώ Αντώνη για την ενημέρωση!"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Ιουλ 31, 2009 στον/στην Ενημερώσεις Λογισμικού - Firmware updates

1 Ιουλ 31, 2009
Απάντηση από τον/την Giorgos Tsoumpas Photography

"Είμαι πολύ υπερήφανος για όλους σας.Είμαι ευτυχής πού σας έχω Φιλους μου και άς μήν…"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Μάι 26, 2009 στον/στην Συμπεράσματα φωτογραφικής συνάντησης Ελευσίνας

70 Μάι 27, 2009
Απάντηση από τον/την nimbus

"ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟΙ, Μπορεί να απουσίασα τελικά(τόν λόγο τόν ξέρετε),αλλά το μυαλό μου ή…"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Μάι 24, 2009 στον/στην Συμπεράσματα φωτογραφικής συνάντησης Ελευσίνας

70 Μάι 27, 2009
Απάντηση από τον/την nimbus

"Εδώ θα μού επιτρέψεις Απόστολε να διαφωνήσω,όπως σού έχω ξαναπεί κατά το παρελθόν. Ο…"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Μάι 5, 2009 στον/στην

μόλις τώρα

"Chania Blogs » Ο Φωτογράφος της Κισάμου » ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ μπουκοταζ 8 Απριλίου 2009"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Απρ 19, 2009 στον/στην Ιστοσελίδες όπου προβάλλουν το "Φωτογραφικό Ταξίδι" Τούς ευχαριστούμε!!!

2 Αυγ 17, 2009
Απάντηση από τον/την Giorgos Tsoumpas Photography

"Τελευταίες προσθήκες Canon 100 Macro f2,8 USM FLASH Canon 580 EX II "

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Απρ 17, 2009 στον/στην Τι Φωτογραφικό Εξοπλισμό έχετε?

118 Ιουλ 10, 2015
Απάντηση από τον/την ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

"ΓΕΦΥΡΙ ΑΖΙΖ ΑΓΑ στό Τρίκωμο Γρεβενών Βρίσκεται ανατολικά του χωριού Τρίκωμο (3…"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Απρ 16, 2009 στον/στην Ασέβεια στο Περιβάλλον και στήν Αισθητική-Εικόνες αφιερωμένες στούς Αρμόδιους Υπουργούς και Φορείς

13 Ιουν 26, 2009
Απάντηση από τον/την Tsikandilakis Manolis

"Απόστολε,ΟΧΙ! Θα πρέπει να πολεμήσουμε και εμείς ώς Εραστές τών Εικόνων,της φωτογραφ…"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Απρ 16, 2009 στον/στην Ασέβεια στο Περιβάλλον και στήν Αισθητική-Εικόνες αφιερωμένες στούς Αρμόδιους Υπουργούς και Φορείς

13 Ιουν 26, 2009
Απάντηση από τον/την Tsikandilakis Manolis

"Τήν εικόνα αυτήν,τήν αφιερώνω, στο Δασαρχείο Ρεθύμνης καθώς και στόν Δήμαρχο Συβρί…"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Απρ 16, 2009 στον/στην Ασέβεια στο Περιβάλλον και στήν Αισθητική-Εικόνες αφιερωμένες στούς Αρμόδιους Υπουργούς και Φορείς

13 Ιουν 26, 2009
Απάντηση από τον/την Tsikandilakis Manolis

"..................................Ταρακουνήθηκα...Νάσαι καλά Φίλε Δημήτρη."

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Απρ 12, 2009 στον/στην ΜΗΝΥΜΑ ΑΓΑΠΗΣ

9 Απρ 13, 2009
Απάντηση από τον/την DimitrisFileles

RSS

Χορηγοί

ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΣΤΕΛΛΟΥΜΕ ΣΕ
ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Τηλ. 2321085880
PhotoSTAR.gr


ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ

Γυναικεία - Ανδρικά Υποδήματα

tsoumpas.gr

Γενέθλια

Δεν υπάρχουν γενέθλια σήμερα

© 2024   Created by G.D.Christoloukas.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης