"Φωτογραφικό Ταξίδι"

Ελληνική Λέσχη Φωτογραφίας

Οι συζητήσεις του/της Voula Tsakogianni

Απαντήσεις σε συζητήσεις (6) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Για να μην υπάρξει κάποια παρεξήγηση...πήγα την μηχανή ξανά για καθάρισμα και τώρα μ…"

Ο/Η Voula Tsakogianni απάντησε στις Νοέ 23, 2010 στον/στην προβλημα του επεξεργαστη??

25 Νοέ 23, 2010
Απάντηση από τον/την ΓεωργιοςΠαπαποστολου

"Ελπίζω να το έχει Στέλιο...βέβαια να το κάνω θα το κάνω πολύ αργότερα γιατί αυτόν το…"

Ο/Η Voula Tsakogianni απάντησε στις Μάι 7, 2010 στον/στην προβλημα του επεξεργαστη??

25 Νοέ 23, 2010
Απάντηση από τον/την ΓεωργιοςΠαπαποστολου

"Δηλαδή το οινόπνευμα δεν θα καταστρέψει τον αισθητήρα της D80 μου ή είναι χιούμορ...…"

Ο/Η Voula Tsakogianni απάντησε στις Μάι 7, 2010 στον/στην προβλημα του επεξεργαστη??

25 Νοέ 23, 2010
Απάντηση από τον/την ΓεωργιοςΠαπαποστολου

"Ευχαριστώ...η δική μου D80 δεν έχει αυτοκαθαρισμό...δυστυχώς...οπότε το έκανα γιατί…"

Ο/Η Voula Tsakogianni απάντησε στις Μάι 6, 2010 στον/στην προβλημα του επεξεργαστη??

25 Νοέ 23, 2010
Απάντηση από τον/την ΓεωργιοςΠαπαποστολου

"ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Επισκευές Φωτοαντιγραφικών Μηχανημάτων ΚΕΝΤΡΟ Θεμιστοκλέους 1 κα…"

Ο/Η Voula Tsakogianni απάντησε στις Μάι 6, 2010 στον/στην προβλημα του επεξεργαστη??

25 Νοέ 23, 2010
Απάντηση από τον/την ΓεωργιοςΠαπαποστολου

"Αυτός που μου καθάρισε τον φακό της δικής μου D80 μου είπε ότι όσο και να καθαρίζεις…"

Ο/Η Voula Tsakogianni απάντησε στις Μάι 5, 2010 στον/στην προβλημα του επεξεργαστη??

25 Νοέ 23, 2010
Απάντηση από τον/την ΓεωργιοςΠαπαποστολου

RSS

Χορηγοί

ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΣΤΕΛΛΟΥΜΕ ΣΕ
ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Τηλ. 2321085880
PhotoSTAR.gr


ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ

Γυναικεία - Ανδρικά Υποδήματα

tsoumpas.gr

Γενέθλια

Δεν υπάρχουν γενέθλια σήμερα

© 2024   Created by G.D.Christoloukas.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης