"Φωτογραφικό Ταξίδι"

Ελληνική Λέσχη Φωτογραφίας

Εδώ μπορούμε να αναρτούμε πορτραίτα γατιών και να τα σχολιάζουμε. Παρακαλώ να γίνεται αρίθμηση στις φωτογραφίες, π.χ. Φωτο #1, ώστε να μπορούμε να σχολιάζουμε. Καλή μας αρχή λοιπόν!!!

Προβολές: 1940

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Φωτογραφία #1

Ο Άρης

Ο Άρης είναι φιλικός, ευγενής, αλλά λίγο ευαίσθητος στα κρυώματα. Μια ωραία πρωία ανεχώρησε για να "μάθει τη ζωή". Επέστρεψε για λίγες ώρες τον προηγούμενο μήνα, για να φλερτάρει τις θηλυκές μας γάτες. Εξακολουθεί να είναι όμορφος και καθαρός, όχι όμως και φιλικός :((
Φωτογραφία #2

Αγάπη είναι...


Ο Άρης και είναι αρρωστούλης και η Chicky κάθεται και τον ζεσταίνει....Δεν είναι πολύ τρυφερό;;;!!!!
Τελεια γατακια!!!!!!!!!! Ναι ειναι πολυ τρυφερα ζωα ακομα και τα μεγαλα αγρια!

Ο γατος μου οταν ηταν μικρουλης! Φωτο#3
Κατερίνα κουκλάκι ο μικρούλης σου!!!

Katerina Risaki είπε:
Ο γατος μου οταν ηταν μικρουλης! Φωτο#3
Λιγο πιο μεγαλο. Φωτο #4 Αναμεσα σε τζαμι παντζουρι.

(Φωτογραφία #4) μου αρέσει πολύ αυτό το σταχτί ομοιόμορφο χρώμα. Μικρούλης, περίεργος και ευέλικτος ο γάτος σου. Είναι ακόμα δραστήριος Κατερίνα, ή τεμπέλιασε;
Φωτογραφία #5
Αδέσποτη γάτα στην Πλάκα. Φοβερό τρίχωμα και φανταστικά μάτια!!

(Φωτογραφία #6, Γάτος Βούλας) όμορφος!! Έχει κάτι ματάρες!!! Δοκίμασες να κάνεις αποστολή της φωτογραφίας από την μηχανούλα στα σχόλια και όχι από την Αποστολή Αρχείων Βούλα;
ΔΕΣΥΛΛΑ ΒΟΥΛΑ VOULA DESILLA είπε:

!!
αντε και τα καταφεραμε για σημερα χαχαχχα αυτος ειναι τελικα ο τυπος που σας ελεγα ωρες πριν ολα τα λεφτα τα ματακια του και οταν τον εχω αγκαλια ολα χαδια θελει ειναι και ζηλιαρης χαχαχχα
(Φωτογραφία #6, Γάτος Βούλας)πολύ όμορφος!! Έχει κάτι πράσινες ματάρες!!!
Katerina Risaki είπε:

#φωτο 5
Γατακι τσεπης

RSS

Χορηγοί

ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΣΤΕΛΛΟΥΜΕ ΣΕ
ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Τηλ. 2321085880
PhotoSTAR.gr


ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ

Γυναικεία - Ανδρικά Υποδήματα

tsoumpas.gr

Γενέθλια

Αυριανά γενέθλια

© 2024   Created by G.D.Christoloukas.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης