"Φωτογραφικό Ταξίδι"

Ελληνική Λέσχη Φωτογραφίας

Εδώ μπορούμε να αναρτούμε πορτραίτα γατιών και να τα σχολιάζουμε. Παρακαλώ να γίνεται αρίθμηση στις φωτογραφίες, π.χ. Φωτο #1, ώστε να μπορούμε να σχολιάζουμε. Καλή μας αρχή λοιπόν!!!

Προβολές: 1940

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Σχόλιο για Φωτογραφία #14 Πανέμορφη φωτο, πανέμορφη στάση, πανέμορφο κουκλάκι!!!
Χαίρομαι που η ομάδα αυτή μπορεί να γίνει αφορμή να γίνουν υιοθεσίες ζώων!!!Μακάρι να μεγαλώσει η ομάδα μας και να συγκεντρωθεί εδώ μια μεγάλη ομάδα γατοφιλων και όχι μόνο!!!

Επί της διαχείρισης τώρα, αν και δεν θέλω να γίνομαι πολύ κουραστική:
Όταν απαντάμε σε κάποιον μπορούμε να του απευθύνουμε τον λόγο με το @ . π.χ. @ Κατερίνα, κούκλος ο γάτος σου!!!
Επίσης, αν θέλουμε να σχολιάσουμε είναι καλό να αναφέρουμε τον αριθμό της φωτο και να κάνουμε κλικ στο 2ο απάντηση σε αυτό!! Με το 1ο απάντηση σε αυτό κάνουμε παράθεση και του προηγούμενου μηνύματος (π.χ ξαναδείχνουμε την εικόνα που είχε προσθέσει ο προηγούμενος- που δεν είναι απαραίτητα κακό, μια και τα γατάκια είναι πανέμορφα),ενώ με το 2ο ξεκινάω ένα εντελώς καινούριο σχόλιο.
Τέλος, επειδή δεν μπορώ να διορθώσω μηνύματα άλλων, ενδεχομένως να υπάρχει μπέρδεμα στην αρίθμηση. Στην φωτο 12 η Έλσα είχε κατά λάθος βάλει φωτο 11 και εγώ της το διόρθωσα με σχόλιο!!! Επαναλαμβάνω πως αν δεν εξυπηρετεί η αρίθμηση, μπορούμε να την αφαιρέσουμε.
Ουφ!!! Για να μην σας κουράζω άλλο, η επόμενη φωτογραφία θα είναι η φωτογραφία 15- για όποιον την προσθέσει!!!
Και κάτι ακόμα, μια κι έχει ήδη συγκεντρωθεί ένας καλός αριθμός φωτογραφιών, προτείνω να γίνει ένας (άτυπος) διαγωνισμός για να αναδειχθεί ο γατούλης που θα αντιπροσωπεύει την ομάδα, δηλ. να επιλεγεί από όλη την ομάδα η φωτογραφία προφίλ της ομάδας. Θα ήθελα να ακούσω προτάσεις για τον τρόπο διεξαγωγής της ψηφοφορίας (ανοικτή/ κρυφή?? 1 φωτο ανά μέλος; κλπ)
Δεν εχω προβλημα οπως και να γινει! Οτι αποφασισετε συμφωνω κι εγω!
φωτο # 15 Ο γατος αυτος ερχοτον στο μπαλκονι μου και ηταν πολυ φιλικος με τους παντες . Οταν εφερα το μικρο που βρηκα στα σκουπιδια δεν ξαναφανηκε!

Φωτογραφία 15: Ωραίο πορτρέτο!!! Ωραία μάτια, ωραία μουσούδα και πολυ καλή λήψη!!! Μπράβο Κατερίνα, έχεις αναθρέψει και φωτογραφήσει πολλά γατάκια!!Προτείνω τη φωτο 15 σαν φωτογραφία-προφίλ της ομάδας...Τι λέτε;
Φωτο #17 Για την Ελσα!

και #18

Ελσα οπως ειναι σημερα! Ζητειται σπιτι και οικογενεια!
Κοραλια αν θελεις να το βαλεις δεν εχω αντιρηση ! Ομως και ο διαγωνισμος καλος θα ηταν!Γραψε και ανακοινωση στην αρχικη σελιδα για να το δουν πιο πολλοι και να εχουμε περισσοτερες συμμετοχες.
Ο γατουλης Νο#15 που το ειχε σκασει ξαναγυρισε χθες μας εκανε χαρες αλλα και παλι μολις ειδε το μικρουλι φοβηθηκε ! Εκλεισα την μπαλκονοπορτα και του εβαλα φαγητο αλλα ετρωγε γρηγορα , και κοιταζε γυρω του ( παρ ολο που ειχα απομονωσει το μικρο ) φοβησμενος. Τελος ανοιξα και ξαναφυγε! Μπορει καποιος να μου το εξηγησει? Δεν νομιζω οτι ειναι θεμα ζηλειας αλλα και να φοβαται ενα τοσο μικρο γατακι ειναι περιεργο!
Μήπως έχει πάθει γατοφοβία και δεν θέλει κανένα άλλο γατάκι; Πάντως αφού γύρισε επιβεβαίωσε την επιλογή του ως εικόνα προφίλ της ομάδας!!
Δεν νομιζω γιατι με ολα τα αλλα που εχονται τα παει καλα!

ειχε ραντεβου ο μαγκας γιαυτο επαιζε κρυφτο χαχαχαχ #2
Βούλα, η φωτο σου είναι νο 19. Μου αρέσει που έχει πράσινα μάτια ο γατούλης και το πράσινο φόντο κάνει ακόμα πιο έντονο το αποτέλεσμα! Όσο για το μοβ λουλουδάκι μοιάζει σαν να το χει βάλει στο πέτο, μια και είναι σε ραντεβού! Μου αρέσουν οι μαύροι στιλπνοί με πράσινα μάτια γατούληδες, είναι σαν πούμα!

RSS

Χορηγοί

ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΣΤΕΛΛΟΥΜΕ ΣΕ
ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Τηλ. 2321085880
PhotoSTAR.gr


ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ

Γυναικεία - Ανδρικά Υποδήματα

tsoumpas.gr

Γενέθλια

Αυριανά γενέθλια

© 2024   Created by G.D.Christoloukas.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης