"Φωτογραφικό Ταξίδι"

Ελληνική Λέσχη Φωτογραφίας

Οι συζητήσεις του/της Αχιλλέας Γιαννόπουλος (269)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (84) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Update: Εδώ και κάμποσο καιρό, προσέθεσα τα εξής στον εξοπλισμό μου. Αποφάσισα να κά…"

Ο/Η Αχιλλέας Γιαννόπουλος απάντησε στις Απρ 18, 2015 στον/στην Τι Φωτογραφικό Εξοπλισμό έχετε?

118 Ιουλ 10, 2015
Απάντηση από τον/την ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

"Update: Εδώ και λίγο καιρό, ο εξοπλισμός μου αυξήθηκε. Έτσι, στη συλλογή μου προστέθ…"

Ο/Η Αχιλλέας Γιαννόπουλος απάντησε στις Φεβ 16, 2015 στον/στην Τι Φωτογραφικό Εξοπλισμό έχετε?

118 Ιουλ 10, 2015

"Πωλείται σε πολύ συμφέρουσα τιμή ολοκαίνουριο ipad 32gb, το καινούριο... Όποιος ενδι…"

Ο/Η Αχιλλέας Γιαννόπουλος απάντησε στις Νοέ 11, 2012 στον/στην ΑΓΓΕΛΙΕΣ - Αγορές, Πωλήσεις Φωτογραφικών ειδών

185 Φεβ 11, 2018

"Τι έγινε αγόρι; Περνάμε σε άλλο σώμα; Μήπως ήρθε η ώρα να περάσουμε και σ' άλλη φίρμ…"

Ο/Η Αχιλλέας Γιαννόπουλος απάντησε στις Σεπ 16, 2012 στον/στην ΑΓΓΕΛΙΕΣ - Αγορές, Πωλήσεις Φωτογραφικών ειδών

185 Φεβ 11, 2018

"Έχω την 28 αν σου κάνει σε άριστη κατάσταση με πολύ λίγα κλικς επάνω της. "

Ο/Η Αχιλλέας Γιαννόπουλος απάντησε στις Απρ 16, 2012 στον/στην ΑΓΓΕΛΙΕΣ - Αγορές, Πωλήσεις Φωτογραφικών ειδών

185 Φεβ 11, 2018

"Εννοείται πως αγοράζοντας FF σώμα θα πας σε καλούς φακούς. Είναι τελείως χαζομάρα να…"

Ο/Η Αχιλλέας Γιαννόπουλος απάντησε στις Μαρ 14, 2011 στον/στην ΦΑΚΟΙ FF ΣΕ ΜΗΧΑΝΕΣ DX

23 Μαρ 27, 2011
Απάντηση από τον/την Stelios Kritikakis

"Πολύ μπέρδεμα ρε παιδιά στις Canon... Στις Nikon πάντως όλοι οι φακοί κουμπώνουν παν…"

Ο/Η Αχιλλέας Γιαννόπουλος απάντησε στις Μαρ 14, 2011 στον/στην ΦΑΚΟΙ FF ΣΕ ΜΗΧΑΝΕΣ DX

23 Μαρ 27, 2011

"Επιτέλους αναβαθμίστηκα κι εγώ. Από σήμερα λοιπόν, κυκλοφορώ με μια D700 της Nikon κ…"

Ο/Η Αχιλλέας Γιαννόπουλος απάντησε στις Φεβ 22, 2011 στον/στην Τι Φωτογραφικό Εξοπλισμό έχετε?

118 Ιουλ 10, 2015

"Γι αυτό οι ξύπνιοι επαγγελματίες πάνε δυο δυο στους γάμους ;-) Το ξέρω ότι όλοι προτ…"

Ο/Η Αχιλλέας Γιαννόπουλος απάντησε στις Ιαν 18, 2011 στον/στην ΦΑΚΟΙ FF ΣΕ ΜΗΧΑΝΕΣ DX

23 Μαρ 27, 2011

"Για επαγγελματική χρήση, σίγουρα κάθε επαγγελματίας που σέβεται τον εαυτό του οφείλε…"

Ο/Η Αχιλλέας Γιαννόπουλος απάντησε στις Ιαν 10, 2011 στον/στην ΦΑΚΟΙ FF ΣΕ ΜΗΧΑΝΕΣ DX

23 Μαρ 27, 2011

RSS

Χορηγοί

ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΣΤΕΛΛΟΥΜΕ ΣΕ
ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Τηλ. 2321085880
PhotoSTAR.gr

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ

Γυναικεία - Ανδρικά Υποδήματα

tsoumpas.gr