"Φωτογραφικό Ταξίδι"

Ελληνική Λέσχη Φωτογραφίας

Οι συζητήσεις του/της Ξάνθος Νεραντζής (24)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (24) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"ξαναδές για λίγο την πρώτη απάντηση που σου έγραψα. έβαλα κι ένα "δείγμα" "

Ο/Η Ξάνθος Νεραντζής απάντησε στις Οκτ 25, 2009 στον/στην Scanner για αρνητικά και slides

11 Μαρ 30, 2010
Απάντηση από τον/την Konstantinos Besios

"χρησιμοποίησα αυτό scaner για αναλογικά films αρνητικά ή θετικά νομίζω έκανε καλή δο…"

Ο/Η Ξάνθος Νεραντζής απάντησε στις Οκτ 25, 2009 στον/στην Scanner για αρνητικά και slides

11 Μαρ 30, 2010
Απάντηση από τον/την Konstantinos Besios

"καλησπέρα σε όλους, άλλωστε το δήλωσα, πως παρακολουθώ φανατικά τη συζήτηση."

Ο/Η Ξάνθος Νεραντζής απάντησε στις Μάι 26, 2009 στον/στην Συμπεράσματα φωτογραφικής συνάντησης Ελευσίνας

70 Μάι 27, 2009
Απάντηση από τον/την nimbus

"Θεοδώρα, έπρεπε να τον προσφωνήσεις "μπάρμπα" ή έστω "μπαρμπα-Γιάννη", δεν θα 'χε πα…"

Ο/Η Ξάνθος Νεραντζής απάντησε στις Μάι 26, 2009 στον/στην Συμπεράσματα φωτογραφικής συνάντησης Ελευσίνας

70 Μάι 27, 2009
Απάντηση από τον/την nimbus

"Γιαννάκη, κομμάτι ηλικιωμένος μου φαίνεσαι, ή κάνω λάθος? "

Ο/Η Ξάνθος Νεραντζής απάντησε στις Μάι 26, 2009 στον/στην Συμπεράσματα φωτογραφικής συνάντησης Ελευσίνας

70 Μάι 27, 2009
Απάντηση από τον/την nimbus

"Γιωργιό, αντί για δάκρυα δε πας ίσαμε τ' Ανώγια, να πίεις δυό ρακές, να γρικίσεις δυ…"

Ο/Η Ξάνθος Νεραντζής απάντησε στις Μάι 26, 2009 στον/στην Συμπεράσματα φωτογραφικής συνάντησης Ελευσίνας

70 Μάι 27, 2009
Απάντηση από τον/την nimbus

"τι γελάς ρε ? ξέρεις από βέσπα? συγνώμην από RAW ? "

Ο/Η Ξάνθος Νεραντζής απάντησε στις Μάι 26, 2009 στον/στην Συμπεράσματα φωτογραφικής συνάντησης Ελευσίνας

70 Μάι 27, 2009
Απάντηση από τον/την nimbus

"μένω με ζήλια, περιμένω να δω κι άλλα πορτραίτα, ωστε να ξέρω με ποιούς ήταν το μυαλ…"

Ο/Η Ξάνθος Νεραντζής απάντησε στις Μάι 24, 2009 στον/στην Συμπεράσματα φωτογραφικής συνάντησης Ελευσίνας

70 Μάι 27, 2009
Απάντηση από τον/την nimbus

"ναι, Ηλέκτρα !!! οι Φίλοι είναι που κάνουν τη διαφορά και το Ταξίδι. Δηλώνω κι εγώ Φ…"

Ο/Η Ξάνθος Νεραντζής απάντησε στις Απρ 28, 2009 στον/στην Υπάρχουν απλά και οι φίλοι της φωτογραφίας.

13 Μάι 17, 2009
Απάντηση από τον/την Apostolis Anastasopoulos

"επειδή δαιπίστωσα, πως κάτι χαζό έκανα κατά την αποθήκευση της απάντησής μου κι έμει…"

Ο/Η Ξάνθος Νεραντζής απάντησε στις Απρ 28, 2009 στον/στην Ασέβεια στο Περιβάλλον και στήν Αισθητική-Εικόνες αφιερωμένες στούς Αρμόδιους Υπουργούς και Φορείς

13 Ιουν 26, 2009
Απάντηση από τον/την Tsikandilakis Manolis

RSS

Χορηγοί

ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΣΤΕΛΛΟΥΜΕ ΣΕ
ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Τηλ. 2321085880
PhotoSTAR.gr


ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ

Γυναικεία - Ανδρικά Υποδήματα

tsoumpas.gr

Γενέθλια

Σημερινά γενέθλια

Αυριανά γενέθλια

© 2024   Created by G.D.Christoloukas.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης