"Φωτογραφικό Ταξίδι"

Ελληνική Λέσχη Φωτογραφίας

Οι συζητήσεις του/της Γιάννης Πράππας (19)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (15) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"The Golden Hall επίσης."

Ο/Η Γιάννης Πράππας απάντησε στις Αυγ 2, 2009 στον/στην Απαγορεύσεις Φωτογράφησης (γενικά)

26 Σεπ 10, 2016
Απάντηση από τον/την Μιχάλης Καλαφατάς

"Κώστα σ' ευχαριστώ Αποκατέστησες επι τέλους την αλήθεια που είχε βάναυσα κακοποιήσει…"

Ο/Η Γιάννης Πράππας απάντησε στις Μάι 27, 2009 στον/στην Συμπεράσματα φωτογραφικής συνάντησης Ελευσίνας

70 Μάι 27, 2009
Απάντηση από τον/την nimbus

"Ναι... ο Ξάνθος φταίει τώρα. By the way....για ρώτα τη γιαγιά σου. Πώς της φαίνομαι…"

Ο/Η Γιάννης Πράππας απάντησε στις Μάι 26, 2009 στον/στην Συμπεράσματα φωτογραφικής συνάντησης Ελευσίνας

70 Μάι 27, 2009
Απάντηση από τον/την nimbus

"Ναι εκφράζουν ωριμότητα...Πολύ όμως ωριμότητα.... Εσύ είσαι πιό κακιασμένο από το κα…"

Ο/Η Γιάννης Πράππας απάντησε στις Μάι 26, 2009 στον/στην Συμπεράσματα φωτογραφικής συνάντησης Ελευσίνας

70 Μάι 27, 2009
Απάντηση από τον/την nimbus

"Ξάνθο, άστα. Αυτό το κακιασμένο η Nimbus με έβγαλε έτσι. Χρησιμοποίησε το εργαλείο τ…"

Ο/Η Γιάννης Πράππας απάντησε στις Μάι 26, 2009 στον/στην Συμπεράσματα φωτογραφικής συνάντησης Ελευσίνας

70 Μάι 27, 2009
Απάντηση από τον/την nimbus

"Αυτό θυμίζει τα πορτραίτα του Τσούμπα από άλλη γωνία. Δεν είμαι εγώ. Δεν είμαι εγώ. "

Ο/Η Γιάννης Πράππας απάντησε στις Μάι 25, 2009 στον/στην Συμπεράσματα φωτογραφικής συνάντησης Ελευσίνας

70 Μάι 27, 2009
Απάντηση από τον/την nimbus

"Βασίλης,Χριστίνα (κρυμένη πίσω από τη φωτογραφική της μηχανή) και Πένυ Ο Γιώργος…"

Ο/Η Γιάννης Πράππας απάντησε στις Μάι 25, 2009 στον/στην Συμπεράσματα φωτογραφικής συνάντησης Ελευσίνας

70 Μάι 27, 2009
Απάντηση από τον/την nimbus

"Μην μας ακούσει ο Τσούμπας. Δεν είμαι εγώ admin.Ενας ταπεινός διαχειριστής είμαι. "

Ο/Η Γιάννης Πράππας απάντησε στις Μάι 25, 2009 στον/στην Συμπεράσματα φωτογραφικής συνάντησης Ελευσίνας

70 Μάι 27, 2009
Απάντηση από τον/την nimbus

" Βασίλης Μπούκλης Nimbus, Γιώργος Φιλιππαίος Δημήτρης Φιλελές, Θεοδώρα"

Ο/Η Γιάννης Πράππας απάντησε στις Μάι 24, 2009 στον/στην Συμπεράσματα φωτογραφικής συνάντησης Ελευσίνας

70 Μάι 27, 2009
Απάντηση από τον/την nimbus

" Συζητώντας πνευματικά θέματα. Χρήστος Παλαμήδης Nimbus Αποστόλης"

Ο/Η Γιάννης Πράππας απάντησε στις Μάι 24, 2009 στον/στην Συμπεράσματα φωτογραφικής συνάντησης Ελευσίνας

70 Μάι 27, 2009
Απάντηση από τον/την nimbus

RSS

Χορηγοί

ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΣΤΕΛΛΟΥΜΕ ΣΕ
ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Τηλ. 2321085880
PhotoSTAR.gr


ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ

Γυναικεία - Ανδρικά Υποδήματα

tsoumpas.gr

Γενέθλια

Δεν υπάρχουν γενέθλια σήμερα

© 2024   Created by G.D.Christoloukas.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης