"Φωτογραφικό Ταξίδι"

Ελληνική Λέσχη Φωτογραφίας

φΙλοι μου,εδιαφερομαι για μια SONY νεας σειρας,αλλα εχω μπερδευτει,ποια η διαφορα μεταξυ,550 και 450?

Προβολές: 119

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

μπες στο επισημο σιτε τις σονυ πατα καμερα και σου βγαινουν ολα τα μοντελα με τισ πιο λεπτομερις διφορες η 500 &550 ειναι οι καλυτερες μικρες η 450 εχει ελαχιστες διαφορες
Δες και τισ νεεs μηχανες α560/α580 η την νεα τεχνολογια SLT33/55. Το μελλον της μηχανης θα ειναι η SLT γενια οπως δειχνουν τα πραγματα
h 550 einai kalyterh mpes sto site yis sony kai des tis analyseis kai meta an ueleis kati rwta.
συμφωνω με το Βυρωνα-δες την α55 και την α33.εγω μολις την παρηγγειλα-οταν την παρω στα χερια μου θα σου πω εντυπωσεις
επιμενω να διαβαζετε παντα οταν αγωραζετε κατι να ξερετε τι κανει αυτο και το ποσο δοκιμασμενο ειναι και την ποιοτιτα κατασκευης και προελευση το made in japan poy exoyn oi slr tiς sony δεν ειναι τυχαιο. αυτο π[ου θα παρετε θα το κρατατε για καιρο στα χερια σας ακομη και η υφη του εχει σημασια ειδα τα τελευταια μοντελα να υπολειπονται σε ποιοτητα πλαστικου εναντι παλαιοτερον μηχανων απο ολες τις εταιριες προσοχη στην ευχριστια το σταθερο πιασιμο καθε χερι ειναι διαφορετικο και πρεπει να εχει σιγουρια στο κρατημα, οκ ?


sa kary είπε:
επιμενω να διαβαζετε παντα οταν αγωραζετε κατι να ξερετε τι κανει αυτο και το ποσο δοκιμασμενο ειναι και την ποιοτιτα κατασκευης και προελευση το made in japan poy exoyn oi slr tiς sony δεν ειναι τυχαιο. αυτο π[ου θα παρετε θα το κρατατε για καιρο στα χερια σας ακομη και η υφη του εχει σημασια ειδα τα τελευταια μοντελα να υπολειπονται σε ποιοτητα πλαστικου εναντι παλαιοτερον μηχανων απο ολες τις εταιριες προσοχη στην ευχριστια το σταθερο πιασιμο καθε χερι ειναι διαφορετικο και πρεπει να εχει σιγουρια στο κρατημα, οκ ?
Ναι οντως οι νεες μηχανες εχουν πιο μικρο GRIB και δυσκολευει το κρατειμα.Με τις νεες μηχανες κατω απο την α700 δεν θα εχουμε αυτην την ποιοτητα κατασκευης.

i sony a380l ine kali slr fotografiki? gnomes

 

inai aplo file mou mpes sto elliniko sait tis sony k des tis diafores

mpes sto sait tis soniy k des ta lei analitika k sigrinetes apla timi ke dinatotites

\

 

RSS

Χορηγοί

ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΣΤΕΛΛΟΥΜΕ ΣΕ
ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Τηλ. 2321085880
PhotoSTAR.gr


ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ

Γυναικεία - Ανδρικά Υποδήματα

tsoumpas.gr

Γενέθλια

Αυριανά γενέθλια

© 2024   Created by G.D.Christoloukas.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης