"Φωτογραφικό Ταξίδι"

Ελληνική Λέσχη Φωτογραφίας

Εδώ μπορούμε να αναρτούμε πορτραίτα γατιών και να τα σχολιάζουμε. Παρακαλώ να γίνεται αρίθμηση στις φωτογραφίες, π.χ. Φωτο #1, ώστε να μπορούμε να σχολιάζουμε. Καλή μας αρχή λοιπόν!!!

Προβολές: 1940

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Κωστα ο αδελφος μου εχει ενα μπεζ αρσενικο περσιας και θελει να τον ζευγαρωσει... Τον εχω ανεβασει στο site.Αν θελει η μαμα σου πες μου....
Ενταξει Κωστα την επομενη φορα τοτε. Ισως κανει και γαλανοματικα....και θελω θηλυκο.

Κωστας Συμιακακης είπε:
κατερινα, κανενα δεν ειναι σαν τη ροξανη γαλανοματικο.ενα αγορακι εχει μονο διχρωμα ματια,φαινεται στη φωτο.βεβαια και μπορω να το κρατισω δυο βδομαδες,αλλα δε θελω περισσοτερο γιατι δενομαι και αντε να το αποχωριζομαι μετα.
Ωραιος ο γαμπρος.Την ειχα ζευγαρωσει τη τουφα το χειμωνα με ενα περση ,αλλα γεννησε 3 νεκρα και ενα ημηθανες που πεθανε σε μερικες ωρες, και η μαμα μου φρικαρε και δε θελει για την ωρα να τη ζευγαρωσει.Αμα αλλαξει γνωμη θα τον εχω υπ οψη μου γιατι δε βρησκεις ευκολα αρσενικους περσες. Η ροξανη μαλλον ζευγαρωνει σημερα γιατι εχει φυγει απ το πρωι και δεν ηρθε ακομα.
Απίστευτη φωτο Μαρκέλλα!!!

Μαρκέλλα μου φυσικά και μας ενδιαφέρει το μοντελο!!! Αυτός είναι άλλωστε ο σκοπός της ομάδας!!!

Ιδού ο Ψόψης (γνωστός και ως Τσικουλίνης) σε στιγμές απόλυτης χαλάρωσης!

 



Affection
Συνημμένα:
affection
Πανεμορφη Γιωργο!
Η φωτογραφική μηχανή μου έχει ένα ένα γερό χτύπημα στο κάτω μέρος της! Είναι απο πτώση καθώς  προσπαθούσα να κάνω τα χέρια μου να μήν τρέμουν μπρός στην θέα αυτού του  τρισάθλιου εγκλήματος κάποιου επικύνδυνου ψυχοπαθή οδηγού!!
Καιτη κουκλια τα γατια που μας ανεβασες! Χρηστο δυστυχως ειμαστε ακομα πολυ μακρυα απο τη συνειδητοποιηση οτι δεν ειμαστε οι αρχοντες του πλανητη και οτι τα ζωα εχουν ισα δικαιωματα στη ζωη...Αν δεν γινει μαθημα στα σχολεια παντα θα υπαρχει προβλημα.

RSS

Χορηγοί

ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΣΤΕΛΛΟΥΜΕ ΣΕ
ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Τηλ. 2321085880
PhotoSTAR.gr


ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ

Γυναικεία - Ανδρικά Υποδήματα

tsoumpas.gr

Γενέθλια

Αυριανά γενέθλια

© 2024   Created by G.D.Christoloukas.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης