"Φωτογραφικό Ταξίδι"

Ελληνική Λέσχη Φωτογραφίας

Εγκαινιάζω μια ακόμα συζήτηση με θέμα τα Σκυλάκια!!! Εδώ μπορείτε να αναρτάτε φωτος από σκυλιά, μικρά ή μεγάλα, δικά σας ή αδέσποτα!!!!!

Προβολές: 2767

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Σκυλάκος #1


Με ακολούθησε σε ένα μισοεγκαταλελειμένο χωριό, ζητώντας την προσοχή και τα χάδια μου. Του ανταπέδωσα, αλλά ποτέ δεν είναι αρκετή η αγάπη...
Ομορφουλης και χαριτωμενος!
φωτο #2. Το σκυλακι της γιαγιας ανηκε οντως σε μια πολυ καλη γιαγιουλα σ ενα χωριο που ειχα παει και αυτη μου ζητησε να φωτογραφισω το σκυλακι της.Γαυγιζε και μολις πηγαινα κοντα τρυπωνε στο σπιτακι του! Κριμα ομως που ηταν συνεχεια δεμενο!

Φωτογραφία #2: χαριτωμένο σκυλάκι, Ωραία φωτο!!

να και τα μωρακια μας ζηταμε ονοματα για να σας δω!!!
ΝΟΝΑ??? ΙΣΩΣ ΝΟΝΕΣ????
Φωτογραφία #3 της Βούλας.... Δύσκολο έργο! Μόνο μια φορά έδωσα όνομα σε σκυλάκι... Ήταν θηλυκή και την ονόμασα Λουλούκα. Είναι θηλυκά ή αρσενικά Βούλα;!Χα χα μου ρθε το κορυφαίο! Επειδή είναι χριστούγεννα, να τους δώσεις τα ονόματα των 3 μάγων!!! ΧΙΙΧΙΧΙ
καλοοοοο ειναι δυο κοριτσακια και ενας μαγκας χαχχαχαχαχ καλε τι χριστουγεννα μου λες?????

KoraliaP είπε:
Φωτογραφία #3 της Βούλας.... Δύσκολο έργο! Μόνο μια φορά έδωσα όνομα σε σκυλάκι... Ήταν θηλυκή και την ονόμασα Λουλούκα. Είναι θηλυκά ή αρσενικά Βούλα;!Χα χα μου ρθε το κορυφαίο! Επειδή είναι χριστούγεννα, να τους δώσεις τα ονόματα των 3 μάγων!!! ΧΙΙΧΙΧΙ

ηθελε να μπει στο face boοκ και βρηκε την ευκαιρια χαχαχαχαχ #4
Φωτογραφία 3: Δεν είναι χριστουγεννιάτικη η φωτο; Σαν να βλέπω γκι και χριστουγεννιάτικο στολισμό στο καλάθι!!!!
Φωτογραφία 4: Βούλα, είτε το πιστεύεις είτε όχι υπάρχει ιστοσελίδα κοινωνικής δικτύωσης για κατοικίδια, αν βρω πως την λένε θα σου πω, να εγγράψεις την σκυλίτσα σου.! Πολύ όμορφη by the way! Η μαμά είναι;
Φωτογραφία 2: Για το αγόρι θα μου άρεσε το όνομα Δούκας (Duke). Νομίζω είναι αριστοκρατικό και σύντομο. Για τα κορίτσια, μου αρέσει το Μπέλλα (Bella= όμορφη) και το Φαίη (από το φαιό το μπεζ χρώμα).
καλο μου εμενα μου ηρθε εκεινη την στιγμη η τρελη ιδεα να τα βαλω μεσα εκει χαχαχαχχαχ οσο για τα ονοματα θα τα πω στα παιδια μου και θα σου πω νονα χχαχααχ

RSS

Χορηγοί

ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΣΤΕΛΛΟΥΜΕ ΣΕ
ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Τηλ. 2321085880
PhotoSTAR.gr


ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ

Γυναικεία - Ανδρικά Υποδήματα

tsoumpas.gr

Γενέθλια

Σημερινά γενέθλια

Αυριανά γενέθλια

© 2024   Created by G.D.Christoloukas.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης