"Φωτογραφικό Ταξίδι"

Ελληνική Λέσχη Φωτογραφίας

Οι συζητήσεις του/της Κώστας Κωστάκης (19)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (15) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"machines  Sony nex-7 E- mount  olympus stylus waterproof Lenses Sony f 3.5/30 macro…"

Ο/Η Κώστας Κωστάκης απάντησε στις Μαρ 8, 2015 στον/στην Τι Φωτογραφικό Εξοπλισμό έχετε?

118 Ιουλ 10, 2015
Απάντηση από τον/την ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

"φυσικά Α/Μ!!! και μετά επεξεργασία σε δραματική!! Θα το χαρώ!!!"

Ο/Η Κώστας Κωστάκης απάντησε στις Μάι 6, 2014 στον/στην Tέστ για φωτογράφους με @@

16 Μάι 6, 2014
Απάντηση από τον/την Κώστας Κωστάκης

"Χαίρομαι για αυτό φίλεΔημήτρη! Εμείς υπάρχει περίπτωση να ξέρουμε? Μπορεί να θέλουν…"

Ο/Η Κώστας Κωστάκης απάντησε στις Αυγ 28, 2013 στον/στην "Δημοφιλέστερες φωτογραφίες"

28 Σεπ 2, 2013
Απάντηση από τον/την ΒΑΣΙΛΗΣ . Λ

"κάτι ακόμη φίλε Δήμητρη.νομίζω απ τα σχόλια στις φωτογραφίες μου .είμαι ευχαριστημέν…"

Ο/Η Κώστας Κωστάκης απάντησε στις Αυγ 27, 2013 στον/στην "Δημοφιλέστερες φωτογραφίες"

28 Σεπ 2, 2013
Απάντηση από τον/την ΒΑΣΙΛΗΣ . Λ

"Αγαπητέ φίλε Δημήτρη σε ευχαριστώ για τα γραφόμενα σου! Καταρχήν και εγώ πάντα μαθητ…"

Ο/Η Κώστας Κωστάκης απάντησε στις Αυγ 27, 2013 στον/στην "Δημοφιλέστερες φωτογραφίες"

28 Σεπ 2, 2013
Απάντηση από τον/την ΒΑΣΙΛΗΣ . Λ

"Ευχαριστώ πολύ φίλε Γιώργο.αν και πιστεύω οτι και εκεί έχω κάνει σχετικά πρόοδο.σίγο…"

Ο/Η Κώστας Κωστάκης απάντησε στις Αυγ 27, 2013 στον/στην "Δημοφιλέστερες φωτογραφίες"

28 Σεπ 2, 2013
Απάντηση από τον/την ΒΑΣΙΛΗΣ . Λ

"φίλε Γιώργο.όχι μη το εκλάβεις ως αστεισμό..αυτό προσωπικά έχω καταλάβει.γιατί θα στ…"

Ο/Η Κώστας Κωστάκης απάντησε στις Αυγ 26, 2013 στον/στην "Δημοφιλέστερες φωτογραφίες"

28 Σεπ 2, 2013
Απάντηση από τον/την ΒΑΣΙΛΗΣ . Λ

"Μάλιστα! κατάλαβα πως πάει...Οπότε ο εκάστοτε διαχειριστής μπορεί να δώσει βάρος σε…"

Ο/Η Κώστας Κωστάκης απάντησε στις Αυγ 26, 2013 στον/στην "Δημοφιλέστερες φωτογραφίες"

28 Σεπ 2, 2013
Απάντηση από τον/την ΒΑΣΙΛΗΣ . Λ

"Πρέπει να υπάρχει κάποιο σφάλμα στη σελίδα εδώ γιατί αν έχει κάτι απαντήσει ο φίλος…"

Ο/Η Κώστας Κωστάκης απάντησε στις Αυγ 26, 2013 στον/στην "Δημοφιλέστερες φωτογραφίες"

28 Σεπ 2, 2013
Απάντηση από τον/την ΒΑΣΙΛΗΣ . Λ

"Μπορεί ακόμη να μετράει η επεξεργασία και το πολύ photoshop να κερζίζει το φυσικό κά…"

Ο/Η Κώστας Κωστάκης απάντησε στις Αυγ 26, 2013 στον/στην "Δημοφιλέστερες φωτογραφίες"

28 Σεπ 2, 2013
Απάντηση από τον/την ΒΑΣΙΛΗΣ . Λ

RSS

Χορηγοί

ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΣΤΕΛΛΟΥΜΕ ΣΕ
ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Τηλ. 2321085880
PhotoSTAR.gr


ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ

Γυναικεία - Ανδρικά Υποδήματα

tsoumpas.gr

Γενέθλια

Δεν υπάρχουν γενέθλια σήμερα

© 2024   Created by G.D.Christoloukas.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης