"Φωτογραφικό Ταξίδι"

Ελληνική Λέσχη Φωτογραφίας

Οι συζητήσεις του/της Giorgos Tsoumpas Photography (972)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (112) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Σε ευχαριστούμε Φίλε μου Αχιλλέα!!!! "

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Δεκ 31, 2009 στον/στην Διάφορα Φωτογραφικά Περιοδικά και Βιβλία

7 Μαρ 26, 2010
Απάντηση από τον/την Νίκος Έξαρχος

"Γιάννηηηηηηηη, CANON EOS 5D IIMark. Ε,αφού τίς γλυκοκοιτάζεις,τρέχα και μήν τό σκέφτ…"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Δεκ 21, 2009 στον/στην Αγορά νέας φωτογραφικής μηχανής-Ένα σκαλί επάνω.

49 Ιαν 19, 2010
Απάντηση από τον/την K.B

"Είμαστε Φωτογράφοι, άρα μάς αρέσουν οι όμορφες εικόνες,άρα μάς αρέσει να βλέπουμε έν…"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Νοέ 1, 2009 στον/στην Ανεμογεννήτριες VS & Σπάνια Είδη Πουλιών.!

3 Νοέ 2, 2009
Απάντηση από τον/την _fok_

"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τα θαυμαστικά μου,είναι πρός τόν Αποστό…"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Νοέ 1, 2009 στον/στην Θαυμαστικά αντί για σχόλια.

14 Απρ 9, 2010
Απάντηση από τον/την βιδαλης εμμανουηλ

"ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΝΤΙΝΟ!!!!Με συγκίνησες και με έκανες να δακρύσω.Σας Αγαπώ μέσα από…"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Οκτ 29, 2009 στον/στην ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΑ ΦΡΑΓΜΑΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΒΡΥΣΗΣ & ΘΗΣΑΥΡΟΥ..........ΑΝΤΕ ΠΑΜΕ.

29 Νοέ 15, 2009
Απάντηση από τον/την Ντίνος Τσαουσέλης

"Κώστα, όχι προσωπικά δεν έχω κάνει.Ο Ξάνθος σίγουρα κάτι ξέρει ώς πρώην "αναλογικός"…"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Οκτ 25, 2009 στον/στην Scanner για αρνητικά και slides

11 Μαρ 30, 2010
Απάντηση από τον/την Konstantinos Besios

"Δέν ξέρω εάν το ξέρεις αυτό Κώστα! MEΤΑΤΡΕΨΤΕ ΠΑΛΙΑ ΦΙΛΜ ΣΕ ΨΗΦΙΑΚΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ,ΣΕ…"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Οκτ 25, 2009 στον/στην Scanner για αρνητικά και slides

11 Μαρ 30, 2010
Απάντηση από τον/την Konstantinos Besios

"Κώστα,δές αυτό ΕΔΩ"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Οκτ 25, 2009 στον/στην Scanner για αρνητικά και slides

11 Μαρ 30, 2010
Απάντηση από τον/την Konstantinos Besios

"Σε ρόλο μοντέλων!!!!!Γεία σου Σταύρο!!!!"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Οκτ 24, 2009 στον/στην Αναμνηστικές φωτογραφίες απο την εξόρμηση στη Σπιναλόγκα

41 Οκτ 30, 2009
Απάντηση από τον/την Αντωνης Κυρου

"Η Αφροδιτούλα μας στό καίκι και φοβούμενη για την ναυτία!!!! Πίνοντας καφεδάκι απέν…"

Ο/Η Giorgos Tsoumpas Photography απάντησε στις Οκτ 24, 2009 στον/στην Αναμνηστικές φωτογραφίες απο την εξόρμηση στη Σπιναλόγκα

41 Οκτ 30, 2009
Απάντηση από τον/την Αντωνης Κυρου

RSS

Χορηγοί

ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΣΤΕΛΛΟΥΜΕ ΣΕ
ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Τηλ. 2321085880
PhotoSTAR.gr


ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ

Γυναικεία - Ανδρικά Υποδήματα

tsoumpas.gr

Γενέθλια

Σημερινά γενέθλια

Αυριανά γενέθλια

© 2024   Created by G.D.Christoloukas.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης