"Φωτογραφικό Ταξίδι"

Ελληνική Λέσχη Φωτογραφίας

Εδώ μπορούμε να αναρτούμε πορτραίτα γατιών και να τα σχολιάζουμε. Παρακαλώ να γίνεται αρίθμηση στις φωτογραφίες, π.χ. Φωτο #1, ώστε να μπορούμε να σχολιάζουμε. Καλή μας αρχή λοιπόν!!!

Προβολές: 1940

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση


No #38 να και η δικια μου γατουλα... :o)
Έλενα καλώς όρισες στην ομάδα μας. Ευχαριστούμε για την συνεισφορά σου και την τήρηση των όρων του group. Με χαρά θα δεχτούμε και άλλες γατοφωτογραφίες σου, καλλιτεχνικές ή όχι :))
Φωτο #39
"Χαϊδέψτε με κι άλλο!!! Χρρρρρρ"

φωτο #40 HAIRY LITTLE KITTEN!!!
φωτο #41

Ο φρεντακος μου τριων μηνων,δεν ειναι πολυ καλη ληψη αλλα ειναι πολυ χαριτωμενη!!!!
Πολυ χαριτωμενη!Πως βρεθηκε στα ψηλα;
Σταυρούλα, πανέμορφος ο Φρέντο σου! Φανταστική πτήση!!!χαχαχα, να τον χαίρεσαι! Είναι ακόμα έτσι ζωηρός;
Κατερινα μου,ειναι ενας ζυμαρουλης και τον κανω οτι θελω χωρις να παραπονιεται!
Βεβαια η διατροφικη του ανταμοιβη ειναι παντα πλουσιοπαροχη!

Katerina Risaki είπε:
Πολυ χαριτωμενη!Πως βρεθηκε στα ψηλα;
Εχει μεγαλωσει αρκετα τωρα και εχει και τα δοντακια του εχουν δυναμωσει,εχω αρκετα σημαδια του απο τα παιχνιδια που κανουμε καθημερινα!Αν δεν ειχα και αυτον θα ειχα σαλταρει με τοσους μηνες ανεργιας που με εχουν φαει!!!
Θα ανεβασω και αλλες απλα ο Αυγουστος ειναι λιγο ξεμιαλιτρας και δεν μενεις πολυ σπιτι,απο Σεπτεμβρη ομως....

KoraliaP είπε:
Σταυρούλα, πανέμορφος ο Φρέντο σου! Φανταστική πτήση!!!χαχαχα, να τον χαίρεσαι! Είναι ακόμα έτσι ζωηρός;
Πολυ τρυφερη αγκαλιτσα!!!!

KoraliaP είπε:
Φωτογραφία #2

Αγάπη είναι...


Ο Άρης και είναι αρρωστούλης και η Chicky κάθεται και τον ζεσταίνει....Δεν είναι πολύ τρυφερό;;;!!!!
Υπεροχος!!!Ετοιμος για μπανακι!

Katerina Risaki είπε:
Katerina Risaki είπε:

#φωτο 5
Γατακι τσεπης

RSS

Χορηγοί

ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΣΤΕΛΛΟΥΜΕ ΣΕ
ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Τηλ. 2321085880
PhotoSTAR.gr


ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ

Γυναικεία - Ανδρικά Υποδήματα

tsoumpas.gr

Γενέθλια

Αυριανά γενέθλια

© 2024   Created by G.D.Christoloukas.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης