"Φωτογραφικό Ταξίδι"

Ελληνική Λέσχη Φωτογραφίας

Ολοι μας έχουμε ενημερωθεί με e-mails από την διαχείρηση για το θέμα που προκύπτει σχετικά με το μέγεθος σε ΜΒ των φωτογραφιών μας και τις οικονομικές επιπτώσεις που έχει στην λειτουργία αλλά ίσως και σε βάθος χρόνου στη βιωσιμότητα του χώρου μας!

Ολοι μας γνωρίζουμε ούτε λίγο ούτε πολύ, ότι οι φωτογραφίες μας πρέπει να είναι σε μικρές διαστάσεις (όπως αναφέρεται στην αρχική σελίδα) για ευνόητους λόγους!

Προσωπικά νομίζω πως μάλλον έφτασε ο καιρός να το δούμε το θέμα πολύ σοβαρά!

Τα ερωτήματά μου είναι:

1. Πόσο καιρό ακόμη θα έχουμε την δυνατότητα να ανεβάζουμε φωτογραφίες, φουσκώνοντας με ΜΒ το .ning και επιβαρύνοντας προφανώς το πορτοφόλι του ιδρυτή μα και αγαπητού μας φίλου Γιώργου Τσούμπα;

2. Ποιό μπορεί να είναι το πραγματικό μέλλον του χώρου μας σε ορισμένο βάθος χρόνου έτσι όπως λειτουργεί τώρα;

3. Μήπως έφτασε η εποχή που θα πρέπει να καταβάλουμε όλοι τον οβολό μας, ώστε να συνεισφέρουμε τα δέοντα για την ομαλότητα της λειτουργίας του χωρου μας;

Ευχαριστώ!

Παρακαλώ όσοι θέλετε,γράψετε ή ανταλλάξτε τις σχετικές ανησυχίες σας!

Προβολές: 452

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Σήμερα ανέβασα φωτογραφία μου περίπου στις 12.30 το μεσημέρι, κοντεύει 21.00 και ακόμα βλέπουμε τις ίδιες.

Αν δεν υπάρχει καθόλου κίνηση στο σάιτ δεν θα μπαίνει στο τέλος κανένας γιατί θα βλέπει όλη την ημέρα τις ίδιες.

Δες τε το και αυτό.

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Χορηγοί

ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΣΤΕΛΛΟΥΜΕ ΣΕ
ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Τηλ. 2321085880
PhotoSTAR.gr

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ

Γυναικεία - Ανδρικά Υποδήματα

tsoumpas.gr