"Φωτογραφικό Ταξίδι"

Ελληνική Λέσχη Φωτογραφίας

Οι συζητήσεις του/της Stelios Kritikakis (621)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (209) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Νικόλα δεν πολυδιαφωνούμε, ή μάλλον να διατυπώσω τις δικές μου απόψεις εν τάχει :)…"

Ο/Η Stelios Kritikakis απάντησε στις Νοέ 11, 2009 στον/στην Νέες φωτογραφικές μηχανές

12 Νοέ 14, 2009
Απάντηση από τον/την Stelios Kritikakis

"αυτη η εταιρία νομίζω οτι θέλει να αυτοκτονήσει. μετα την αποτυχημένη σε ολα της D3…"

Ο/Η Stelios Kritikakis απάντησε στις Νοέ 10, 2009 στον/στην Νέες φωτογραφικές μηχανές

12 Νοέ 14, 2009
Απάντηση από τον/την Stelios Kritikakis

"Η προσωπική μου άποψη ειναι οτι το θαυμαστικό αποτελεί έκφραση θαυμασμού. Ισως οχι τ…"

Ο/Η Stelios Kritikakis απάντησε στις Νοέ 6, 2009 στον/στην Θαυμαστικά αντί για σχόλια.

14 Απρ 9, 2010
Απάντηση από τον/την βιδαλης εμμανουηλ

"ανάλογως το φως, μπορεί και 1600 και 3200 και παραπάνω σε κάποιες περιπτώσεις αν το…"

Ο/Η Stelios Kritikakis απάντησε στις Σεπ 26, 2009 στον/στην ISO

6 Δεκ 19, 2009
Απάντηση από τον/την Αχιλλέας Γιαννόπουλος

"πως δεν εχει; ενα παράδειγμα αν θες να γράψεις κατι οσο το δυνατόν ακίνητο τη νύχτα…"

Ο/Η Stelios Kritikakis απάντησε στις Σεπ 26, 2009 στον/στην ISO

6 Δεκ 19, 2009
Απάντηση από τον/την Αχιλλέας Γιαννόπουλος

"στο να ανεβάζεις γρηγορότερες ταχύτητες εφοσον τις χρειάζεσαι σε σκοτεινό περιβάλλον…"

Ο/Η Stelios Kritikakis απάντησε στις Σεπ 26, 2009 στον/στην ISO

6 Δεκ 19, 2009
Απάντηση από τον/την Αχιλλέας Γιαννόπουλος

"άνοιξε τη δική μου φωτογραφία τη τελευταία πχ που δημοσίευσα. μετα ξανακάνε κλικ επά…"

Ο/Η Stelios Kritikakis απάντησε στις Σεπ 23, 2009 στον/στην EXIF Data / Λίγα λόγια / Εμφάνιση EXIF

31 Μαρ 30, 2012
Απάντηση από τον/την DG (Δημήτρης)

"Μεσα απο τον τρόπο που προανέφερα με το fxif firefox addon γίνεται αυτο, Στο firefox…"

Ο/Η Stelios Kritikakis απάντησε στις Σεπ 23, 2009 στον/στην EXIF Data / Λίγα λόγια / Εμφάνιση EXIF

31 Μαρ 30, 2012
Απάντηση από τον/την DG (Δημήτρης)

"ωραίος ο Νικόλας, Να προσθέσω οτι στο Μυστρά για χρήση flash και είσοδο σε "απαγορε…"

Ο/Η Stelios Kritikakis απάντησε στις Σεπ 13, 2009 στον/στην Απαγορεύσεις Φωτογράφησης (γενικά)

26 Σεπ 10, 2016
Απάντηση από τον/την Μιχάλης Καλαφατάς

"χα χα Αφροδίτη, αν ημουν κλέφτης θα σε ρώταγα σε ποιό ράφι βάζεις τα DVD με τις πολύ…"

Ο/Η Stelios Kritikakis απάντησε στις Σεπ 8, 2009 στον/στην Αρχειοθέτηση

3 Δεκ 23, 2009
Απάντηση από τον/την Γιάννης Μητρόπουλος

RSS

Χορηγοί

ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΣΤΕΛΛΟΥΜΕ ΣΕ
ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Τηλ. 2321085880
PhotoSTAR.gr


ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ

Γυναικεία - Ανδρικά Υποδήματα

tsoumpas.gr

Γενέθλια

Δεν υπάρχουν γενέθλια σήμερα

© 2024   Created by G.D.Christoloukas.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης